Ubytování v objektu :
Kontakt na pronajímatele:
Boris Skoko
Put porta 26
21224
Slatine
Chorvatsko
Tel: 0038591891080
GSM: 00385911234646
www.Homepage
Kontaktní jazyk:
- Chorvatski
- Anglicky
- Francouzky
Vzdálenosti (m) |
Centrum: |
200 |
Pláż: |
120 |
Obchod: |
80 |
Banka: |
8000 |
Pošta: |
200 |
Restaurant: |
100 |
Disco Club: |
150 |
Casino: |
8000 |
Tenisový kurt: |
4000 |
Marina: |
120 |
Lékař: |
200 |
Lékárna: |
3000 |
Čerpací stanice: |
8000 |
Autobus: |
100 |
Vlak: |
35000 |
Trajekt: |
35000 |
Letiště: |
18000 |
|
|
Apartmán Skoko
Vila Skoko nacházi se na privatnom terenu od 2000m2, okružena cvijećem i nasadama mandarina, limuna, naranči, smokava , maslina i ostalim mediteranskim raslinjem. Vila se sastoji od 3 apartmána od kojih svaki ima svoju terasu u prirodnom hladu vinove loze. Zajednička terasa sa travnjakom i roštiljem predviđena je za zajednička druženja, dovolená u hladu masline ili sunčanje na ležajkama.
Apartmán od 95m2 predviđen za 6-8 osoba smješten je na visokom prizemlju, a sastoji se od 3 pokoje sa po dva ležaja, velikim dnevnim boravkom sa ležajem na razvlačenje za dvije osobe, kuhinje kompletno opremljene, kupatilo sa tušemi WC, te posebno WC.
Opremljenost: SAT-TV,DVD, štednjak plin-struja, mikrovalna,frižider sa zamrzivačem, aparta za kafu.
Ispred apartmána je terasa od 35m2 u hladu vinove loze sa stolom i sjedalicama sa pogledom na more. Apartmán je klimatiziran. Osigurano je parkiralište u sklopu privatnog terena.
Najbliža plaža udaljena je 120m, restoran 100m, komerc 80m.
Slatine
Slatine su malo ribarsko i turističko místzo na ostrovu Čiovo, udaljeno 8 km od Trogira, grada muzeja pod zaštitom UNESCO, 25 km od Splita, glavnog kulturnog i ekonomskog centra Dalmacije, takođe pod zaštitom UNESCO zbog svoje Dioklecijanove palače.Čisto more, male plaže sa sitnim šljunkom prostiru se sve do kraja ostrova pružaju vam nezaboravan doživljaj i omogućavaju da uživate u svom odmoru. Plaža "Kava" dio je netaknute prirode
koju rado posjećuju i kupači sa udaljenih naselja Otoka.
|